Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel


Warning: file(/web/www.travelport.cz/kurzy_men/denni_kurz.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2114

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/system/web/www.top-hotely.cz/inc/fce_booking.php on line 2118

Appletree, Brighstone

Snadná online rezervace Appletree a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brighstone bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Appletree (Chalupy), ubytování Brighstone, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Appletree. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Appletree může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Appletree se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Appletree vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.3

Appletree (Chalupy), Brighstone

Brighstone, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Appletree
Appletree 1Appletree 2Appletree 3Appletree 4Appletree 5Appletree 6Appletree 7Appletree 8Appletree 9

Set in Brighstone in the Isle of Wight region, Appletree has a garden. The property features garden views and is 17 km from Shanklin.

The cottage is equipped with 3 bedrooms, a fully equipped kitchen with a dishwasher, and 2 bathrooms with a bath. A TV and DVD player are provided.

Sandown is 18 km from the cottage.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Appletree)

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Appletree)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Appletree)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.